Багато людей цікавляться тим, який догляд за людьми похилого віку та прийом ліків у Львові. У будинку для літніх людей «Дерево життя» вам нададуть професійну допомогу доглядальниці, реабілітологи, медичний персонал і висококваліфіковані лікарі, які спеціалізуються на догляді за людьми похилого віку.

Люди похилого віку потребують цілодобової допомоги і підтримки. Особиста доглядальниця, яка прикріплена до кожної людини допомагає при їді, стежить за станом здоров'я і чистотою особистих апартаментів. Вона супроводжує постояльців під час прогулянок і проводить 24 години поруч з вашим близьким людиною.

Догляд за літніми людьмиНеобхідний догляд за людьми похилого віку вам нададуть компетентні співробітники нашого хоспісу. Проживання в пансіонаті комфортно і абсолютно безпечно. Ми несемо відповідальність за здоров'я і життя ваших родичів, тому весь персонал проходить ретельний відбір при прийомі на роботу.

Наші співробітники мають великий досвід у догляді за людьми похилого віку. Медичний персонал стежить за станом здоров'я, а також своєчасним прийомом ліків. У Львові знайти будинок престарілих для проживання улюблених не просто, але довіряючи нам ви отримаєте не тільки професійну допомогу, а й шанобливе ставлення до кожного постояльця.

Догляд за лежачими хворимиДогляд за лежачими хворими Львів може бути вдома або в умовах будинку престарілих. Ми рекомендуємо проживання в хоспісі, де є необхідне обладнання, медична допомога, особиста доглядальниця яка цілодобово знаходиться поруч з літньою людиною і надає йому допомогу.

Ми проводимо профілактику пролежнів та інших хвороб у людей похилого віку, прикутих до ліжка. Реабілітація сприяє поліпшенню стану організму і в багатьох випадках у постояльців спостерігаються поліпшення при проживанні в приватному будинку для літніх людей у ​​Львові.

Реабілітація після хворобРеабілітація після хвороб - інфаркту, інсульту, при цукровому діабеті, деменції та інших проблемах зі здоров'ям у нашому пансіонаті є невід'ємною частиною лікувально-оздоровчої програми. Ми не тільки надамо професійну медичну допомогу, а й створимо сприятливе домашню атмосферу.

Наші постояльці оточені увагою і турботою. Персонал ставиться з розумінням до особливостей людей з різними захворюваннями і намагається виконати всі їхні прохання, щоб сформувати довірчі відносини. Наші співробітники піклуються не тільки про стан здоров'я літніх людей, а й про те, щоб вони завжди знаходилися в хорошому настрої.