Якщо ви шукаєте кваліфікований догляд в хоспісі Львів - приїжджайте на ознайомчу екскурсію в приватний будинок престарілих «Дерево життя». Ми покажемо вам, в яких умовах буде проживати ваш близька людина і ви будете приємно здивовані доступною ціною перебування в хоспісі для літніх людей.

Наш пансіонат - це місце, де ваші близькі люди будуть оточені увагою і турботою. Доброзичливий персонал і кваліфіковані лікарі і реабілітологи допоможуть літній людині насолоджуватися перевагами літнього віку, зроблять життя насиченим позитивними емоціями.

Догляд за літніми людьми з хворобамиЛюди похилого віку часто стикаються з проблемами зі здоров'ям. Деякі з них перенесли важкі операції або страждають від хронічних захворювань. Наші співробітники спеціалізуються на проведенні лікувально-профілактичних заходів для поліпшення самопочуття постояльців.

При переломі шийки стегна реабілітація - це необхідна частина перебування в пансіонаті. Відновлення після інфаркту або інсульту - також проводяться нашими співробітниками. Лікарі, реабілітологи та фізіотерапевти складають індивідуальний план відновлення і реабілітації для кожної людини.

Догляд за людьми з інвалідністюЛюди з обмеженими можливостями потребують цілодобової підтримки фахівців, підвищеної уваги і піклування. У домашніх умовах створити безпечну і сприятливе терапевтичну атмосферу неможливо. Але в нашому пансіонаті ви можете не турбується про це, тому що ми створили комфортні умови проживання для всіх літніх людей.

Догляд за людьми з інвалідністю включає в себе допомогу в проведенні щоденних гігієнічних процедур, при їді, контроль за станом здоров'я, лікування, профілактику та реабілітацію, а також різноманітне дозвілля для підтримки активного способу життя.

Доглядальниця ЛьвівЯкщо вам потрібна доглядальниця Львів за доступною ціною - варто задуматися про проживання в будинку для літніх людей. У хоспісі особиста доглядальниця завжди супроводжує літніх людей, вона стає не тільки помічником в побуті, а й другом, який завжди готовий підтримати цікаву бесіду і скрасити дозвілля.

Наші фахівці надають кваліфікований догляд в хоспісі. Індивідуальний підхід до кожної людини допомагає визначити і здійснити побажання кожної людини, зробити його життя комфортним і повноцінним. Пансіонат для людей похилого віку «Дерево життя» - найкраще місце для щасливої ​​старості.